Livin Free

Akce proběhla živě v pátek 31. 7. 2020 od 20 h v rockovém klubu KNAK v Teplicích

Rezervace vstupenek telefonicky na 602 622 400
(cena 150 Kč, pouze 100 ks)

Dobrovolné virtuální vstupné

Podpořte svou oblíbenou kapelu i projekt Dixie On The Road  na sbírkovém portálu Donio.cz

100 Kč | 300 Kč | 500 Kč | Jiná částka

CD se záznamem koncertu v limitované edici 300 ks si můžete  předobjednat na eshopu DixieGear.cz

LIVIN FREE

Autorský projekt zpěváka a klávesisty Honzy Holečka (Energit, Blues band Luboše Andršta a další), do kterého si při vzniku Livin Free přizval svého muzikantského kolegu z Energitu a baskytarovou legendu, Vladimíra „Gumu” Kulhánka, stojí na pevných bluesrockových základech s prvky gospelu a southern rocku. Potenciál k naplnění titulu superskupiny potvrzuje i druhá polovina z „létajícího“ kytaristického fenoménu Tomáše Frolíka (žák Marcuse Millera nebo Robenna Forda) a jeho kolegy s blues crossoverového power tria The Bladderstones Michaela Noska. Za zmínku rozhodně stojí jejich vystoupení na 75 narozeninách Vladimíra „Gumy“ Kulhánka – Čas je mý kuře v hodinkách v brněnského Sono centru, který začátkem tohoto roku odvysílala Česká televize.

Informace o kapele

www.livinfree.cz

oficiální web kapely 

https://www.facebook.com/bandlivinfree/

facebookový profil kapely

Youtube

youtube kanál kapely

Hurá na Jih 59: Honza Holeček – český Greg Allman?

Rozhovor s Honzou Holečkem na webu Rádia Dixie včetně podcastu

Koupit CD kapely

Záznam live koncertu z teplického klubu KNAK, zvuk Petr Samek, mix a mastering Zdeněk Šikýř, vydavatel Dixie Media s.r.o. Limitovaná edice 300ks. Předpokládaný termín vydání první polovina září 2020. V prodeji pouze na eshopu DixieGear.cz, na webu kapely Livin Free a při stánkovém prodeji na akcích a koncertech.

Videoklip na ochutnávku

Už jste zkusili některý z podcastů Rádia Dixie?

Dramaturg Radia Dixie Petr Jirásek sune každý měsíc profil jedné ze zajímavých kapel, plus nějaké ty hudební novinky. Speciál s muzikou, co má ten pravej jižanskej rockovej mrd!

Poslechnout podcast

Českou a evropskou southern-rockovou scénou vás provede neúnavný propagátor této muziky a dobrý duch webu Herald-Dixie.cz Dalibor „Dališ“ Mierva. Recenze desek, rozhovory s kapelami, reportáže a pozvánky na koncerty a festivaly.

Poslechnout podcast

Děkujeme partnerům a sponzorům toho koncertu