Vyberte stránku

A je to venku! Konopáč bude.

Bude to poslední víkend v květnu, takže vo tejden dřív než bylo zvykem. Nedělá to Béla a lidi z Chromu (maj dost svý práce s Lakáčem v Pasohlávkách), ale my. Radio Dixie. Budeme mít totiž pátý narozeniny a to si žádá pořádnej vidláckej mejdan. Bude tam dost slušná muzika, holky budou tancovat na korbách pickupů, všude budou hrdě vlát jižanský vlajky, bourbon z Kentucky poteče proudem, hotdogy lítat luftem, prostě pohoda. Doufejme

Všechno se včas dozvíte. Jak to bude s parkováním, lístkama, ubytováním, atd.atd. Sledujte tenhle web, stránky Radia Dixie, ksichtoknihu, fórum USmotors anebo maily, co vám jakožto newsletter vod nás choděj. A jestli fakt něco vopraudu potřebujete vědět teď hned, zavolejte mi na 602 622 400 nebo napište na martin.pesek@radiodixie.cz

To zas bude mejdan…

Váš,
Marty

Zaregistruj se k odběru Dixie news a žádné informace ani novinky ti neuniknou!

1x měsíčně zdarma aktuální info ve tvém e-mailu!
A jako bonus 10% sleva na nákup v eshopu DixiGear.cz i u našich partnerů!

Partneři akce

Faq aneb dotazy a odpovědi

Takže chápu to správně, že abych se dostal se svým Chevym dovnitř do areálu, musím si koupit parkovací kartu?

Přesně tak. Buďto na webu v předprodeji anebo přímo na místě při vjezdu do kempu. Ale bacha, bude jich jen 500, takže kdo dřív přijde, znáte to… Parkovací karta je zdarma, ale koupit si ji můžeš jen současně se vstupenkou. Je to logický, někdo tu káru řídit musí. Samozřejmě se bavíme jen o amerikách.

 

Píšete, že těch parkovacích karet bude jen 500, takže když se rozhodnu přijet na poslední chvíli, tak budu muset zůstat stát venku? No tak na to vám kašlu, nenechám naleštěnou devětapadesátku Cadillaka někde mezi Fábiema, aby mi to ňákej řepák tak akorát vodřel.

Klídek, přesně pro tyhle případy máme schovanejch 50 divokejch karet. Káry, který si to zasloužej a přijedou na blind, dostanou parkovací kartu do areálu při vstupu od pořadatelů. 550 amerik je prostě strop, víc ten kemp nepobere, aby to bylo na pohodu. Vzpomeňte si na ten masakr na posledním LCW, kdy tam bylo přes 700 aut, to fakt nejde. Pro us cars, který se už do areálu nevejdou, bude připravený extra parkoviště na louce hned vedle areálu a civilové se škodovkama budou stát úplně jinde, jukněte na mapu.

 

Nějak mi nejsou jasný ty motorky. S Yamahou Wildstar budu moct dovnitř nebo budu muset stát za plotem někde na louce?

Z motorek dostanou parkovací kartu do areálu samozřejmě americký značky, takže harleye a indiany, a protože těch mašin nečekáme zas až takový množství a jelikož tolik místa zas nezaberou, dovnitř budeš moct i s japonským nebo evropským cruiserem, chopperem nebo klasikem. Takže Wildstar v poho, stejně jako třeba Triumph Boneville nebo stará Foura od Hondy. Kelímkáři, enduristi atd. sorry.

Více informací najdete na stránce FAQ aneb dotazy a odpovědi.

Kontakt

Program a média:

Martin Pešek
+420 602 622 400
martin.pesek@radiodixie.cz

Partneři, stánkový prodej, technické zajištění:

Pavel Majer
+420 777 771 731
pamako@volny.cz