Zaregistruj se k odběru Dixie news a žádné informace ani novinky ti neuniknou!

1x měsíčně zdarma aktuální info ve tvém e-mailu!
A jako bonus 10% sleva na nákup v eshopu DixiGear.cz i u našich partnerů!

[mailpoet_form id="1"]

Faq aneb dotazy a odpovědi

Tak co, chlapi, bude druhej ročník Konopáče? A kdy teda?

Samozřejmě že bude. 2.ročník vidláckýho mejdanu Dixie On The Road bude poslední květnovej víkend, tj. 29.-31.5.2020. Trochu jsme s tím termínem vekslovali a tady bych chtěl moc poděkovat klukům pořádajícím Hillbillies Party kousek vedle ve Břehách u Přelouče, že se kvůli nám posunuli o týden dopředu. Takže se budeme křížit s pražskejma Legendama akorát. To skousnem.

 

Kdy bude spuštěnej prodej vstupenek?

Žádnej předprodej vstupenek nebude. Lístky budou stát jednotně 290 Kč bez ohledu na to, jestli přijedete v pátek, v sobotu nebo třeba ve středu. Děti do 15 let, invalidi atd. to maj grátis. Prostě si lístek koupíte na bráně, dostanete pásku na ruku a po ftákách.

 

Marně hledám možnost zajistit si ubytování v chatce, nejlíp v tý samý jako vždycky. Kde to najdu?

Nikde. Loni jsme to zbytečně překombinovali, letos to bude zase úplně primitivní. Celý ubytko řeší přímo kemp. Takže si zavolejte přímo do Autokempu Konopáč nebo jim napište maila a domluvte se s nima napřímo. Ceny budou plus minus stejný jako vždycky, podle typu chatky či pokoje od pětikila do dvou litrů a fous na celej víkend. Telefon na kemp je +420 469 695 117 nebo +420 602 371 768, mail je konopac@konopac-hm.cz a webovky http://www.konopac-hm.cz/

 

Jak to bude s vjezdem aut do kempu? Budete zase mít ty parkovací karty pro ameriky?

Na první ročník přijelo přes 300 americkejch kár, takže i kdyby letos jich dorazilo jednou tolik, tak se na Konopáč v pohodě vejdeme. Takže žádný parkovací karty nebudou. A pokud by se nějakým řízením osudu lidi zbláznili a dorazilo víc amerik, než se do areálu kempu vejde, tak je budeme stavět holt hned vedle na tu louku přes silnici na jen pro ně vyhrazený parkoviště. Motorky neřešíme, ty se vždycky někam vejdou.

Více informací najdete na stránce FAQ aneb dotazy a odpovědi.

Kontakt

Program a média:

Martin Pešek
+420 602 622 400
martin.pesek@radiodixie.cz

Partneři, stánkový prodej, technické zajištění:

Pavel Majer
+420 777 771 731
pamako@volny.cz