Vyberte stránku

FAQ aneb Dotazy a odpovědi

Je tejden před akcí a rozhodnul jsem se, že přijedu, ale parkovací kartu spolu s lístkem jsem si zatím nekoupil. Má to vůbec cenu? A jsou ještě nějaký k mání?

Parkovacích karet pro americký auta je v tuhle chvíli (t.j. v pondělí 20.5. ve 14:00) volnejch ještě kolem 300. Takže pokud dorazíš v pátek, měl bys ji v pohodě dostat při vjezdu. Jestli ovšem plánuješ přijet až v sobotu, bylo by lepší si ji pořídit předem, ať máš jistotu, že se s autem dostaneš dovnitř. Kolik kár made in USA nakonec přijede, to sami netušíme, bude to i o počasí, takže se může stát, že v sobotu dopoledne už bude plno.

 

Nemám hlídání pro Žeryka, můžu ho vzít s sebou?

Psy do areálu pustíme, ovšem za předpokladu, že jejich majitelé mají rozum a budou se chovat jako lidi a ne jako ten idiot, co přišel jednou na Hradeckou V8 očumovat s hárající čubou. Což u Žeryka asi nehrozí, takže jestli tam nebude pobíhat na volno, žrát lidi, loupit jídlo ze stánků a plíst se autům pod kola, jste oba vítáni.

 

Je ještě volný nějaký ubytování?

V tuhle chvíli, (t.j. v pondělí 20.5. ve 14:00) je prakticky vyprodáno, volná je už jen jedna poslední 4-místná chatka (1300,- za chatku od pátka do neděle) a 1 dvoumístná pidichatička za pětikilo. Jestli máte někdo zájem, volejte 602 622 400 Martymu.

 

Chci rozhodně přijet na celej víkend, mám obytný auto, ale ne americký. Budu moct vjet dovnitř a kempovat v areálu?

Je nám líto, ale ne. Celej areál kempu je vyhrazenej pro americký železo, což tvůj obytňák bohužel není. Takže s autem tě dovnitř nepustíme, ale můžeš ho zaparkovat na parkovišti pro “civilisty” těsně vedle areálu, bydlet v něm a jelikož si koupíš vstupenku, tak můžeš využívat sociálek uvnitř v kempu a užívat si program stejně jako ostatní. Jedinej rozdíl bude, že budeš stát za plotem.

 

Já přijedu Buickem ze 72, ale za ním mám zapřaženej evropskej obytnej přívěs. Předpokládám, že ten obytňák nebudu muset odpojovat a bydlet někde za plotem na louce…

Jasně že ne, když to bude zapřažený za americkým autem, tak si přivez na bydlení třeba perníkovou chaloupku, to je šumafuk. 

 

Takže chápu to správně, že abych se dostal se svým Chevym dovnitř do areálu, musím si koupit parkovací kartu?

Přesně tak. Buďto na webu v předprodeji anebo přímo na místě při vjezdu do kempu. Parkovací karta je zdarma, ale koupit si ji můžeš jen současně se vstupenkou. Je to logický, někdo tu káru řídit musí Samozřejmě se bavíme jen o amerikách.

 

Píšete, že těch parkovacích karet bude jen 500, takže když se rozhodnu přijet na poslední chvíli, tak budu muset zůstat stát venku? No tak na to vám kašlu, nenechám naleštěnou devětapadesátku Cadillaka někde mezi Fábiema, aby mi to ňákej řepák tak akorát vodřel.

Klídek, přesně pro tyhle případy máme schovanejch 50 divokejch karet. Káry, který si to zasloužej a přijedou na blind, dostanou parkovací kartu do areálu při vstupu od pořadatelů. 550 amerik je prostě strop, víc ten kemp nepobere, aby to bylo na pohodu. Vzpomeňte si na ten masakr na posledním LCW, kdy tam bylo přes 700 aut, to fakt nejde. Pro us cars, který se už do areálu nevejdou, bude připravený extra parkoviště na louce hned vedle areálu a civilové se škodovkama budou stát úplně jinde.

 

Nějak mi nejsou jasný ty motorky. S Yamahou Wildstar budu moct dovnitř nebo budu muset stát za plotem někde na louce?

Z motorek dostanou parkovací kartu do areálu samozřejmě americký značky, takže harleye a indiany, a protože těch mašin nečekáme zas až takový množství a jelikož tolik místa zas nezaberou, dovnitř budeš moct i s japonským nebo evropským cruiserem, chopperem nebo klasikem. Takže Wildstar v poho, stejně jako třeba Triumph Boneville nebo stará Foura od Hondy. Kelímkáři, enduristi atd. sorry.

 

Chceme přijet i s dětma, bude pro ně nějaká sleva nebo musím i pro děti kupovat normální vstupný?

Dobrá otázka. Děti do 150cm vejšky to mají gratis, pro ty větší je potřeba koupit normální vlezný jako pro dospělýho. U vchodu bude asi nějakej forychtuňk, kde to budeme přeměřovat nebo to fláknem vod voka, přiznám se, že jsme to ještě nekoumali. Dík za podnět, vyřešíme.

 

Ubytování se na Konopáči vždycky řešilo přímo s lidma z kempu na recepci, to už teda neplatí?

Neplatí. Jediná možnost, jak si koupit ubytování, je u nás na webu.

 

Nechci si kupovat celou chatku pro 4 lidi, přijedeme jen ve dvou, dají se koupit jen dvě sólo postele?

Bohužel ne, litujeme. Jednak by v tom byl šílenej bordel a druhak většinou lidi jezděj ve větších partách a do těch chatek se nějak poskládaj. Takže odpověď zní ne. Koupit si můžeš jen celou chatku.

 

Já se neutrhnu z práce dřív jak v sobotu, takže bych chtěl ubytko jen na jednu noc ze soboty na neděli. To stojí kolik?

Sorry, ubytování se prodává jen komplet na dvě noci, tj. od pátka do neděle. Budeš si muset vzít stan nebo ukecat někoho, kdo bude mít náhodou prázdnou postel. Anebo to překlepat v autě, zas taková kosa nebude.

 

Chtěl bych přijet už ve čtvrtek, ale na webu prodáváte ubytování až od pátka. Co s tím?

No problem. Normálně si kup v eshopu u nás na webu ubytování a napiš mi na obchod@radiodixie.cz. Potřebuju vědět jméno, číslo chatky, telefon a mail, já už to zařídím v recepci kempu. Až přijedeš, ohlas se v recepci, zaplatíš jim za tu jednu noc navíc (půlka z ceny ubytování, co sis koupil u nás) a dostaneš klíče. To jsem zvědavej, kolik vás bude, abych pak v pátek ráno neměl čtyři hlavy…

 

Můžu si vedle auta postavit stan jako pokaždý na Konopáči? A cena?

Jasně, můžeš, s tím se samozřejmě počítá. Za stan, karavan nebo obytnej auťák (samozřejmě všechno americký pouze – kromě stanu) se neplatí nic.

 

Nemůžu nikde na webu najít prodej vstupenek!

Je to hned na hlavní straně na https://www.dixieontheroad.cz/ – ty velký tlačítka. Nejdřív je potřeba koupit vstupenky a případně parkování a teprve pak ubytování, ne opačně. K ubytku totiž potřebuješ zadat kód ze vstupenky.

 

Jaký budou na Konopáči kapely?

Jukni do sekce AKTUALITY, tam je o tom celej článek. Zatím je tutovej Míša Leicht s Forehandem, Bandoleros, skvělej dixík Black Buřiňos, The Cell s hostem Dominikem Wallenfellsem z Generál Lee a něco je zatím ještě tajný. Včas se to dozvíte, sledujte obvyklé kanály – web, facebook, newsletter, fórum usmotors.cz nebo třeba plakáty v Chromu a plamenech. Plus tam pojedou klipy kapel, který normálně hrajeme na Rádiu Dixie – vostrá americká country a jižanskej bigbít.

 

Chtěl bych si na vaší akci pronajmout místo na stánek a něco tam prodávat nebo prezentovat. Co to stojí a s kým se mám domluvit na podrobnostech?

Kontaktní osoba přes stánkovej prodej a prostor pro partnery je Pavel Majer. Volejte 777 771 731 nebo pište na pavel.majer@radiodixie.cz

 

Takže Darek, Béla a další lidi z časáku Chrom a plameny už nemají s Konopáčem nic společného?

V tuhle chvíli už ne. Osm ročníků Lucky Cruisers Weekendu na Konopáči bylo fajn, pořadatelé se ale z nejrůznějších důvodů rozhodli tuhle akci přesunout do jiné lokace, takže doporučujeme vyrazit 13.-16.6.2019 do autokempu Merkur v jihomoravských Pasohlávkách, kam se oblíbený Lakáč odstěhoval.

Zaregistruj se k odběru Dixie news a žádné informace ani novinky ti neuniknou!

1x měsíčně zdarma aktuální info ve tvém e-mailu!
A jako bonus 10% sleva na nákup v eshopu DixiGear.cz i u našich partnerů!

Faq aneb dotazy a odpovědi

Takže chápu to správně, že abych se dostal se svým Chevym dovnitř do areálu, musím si koupit parkovací kartu?

Přesně tak. Buďto na webu v předprodeji anebo přímo na místě při vjezdu do kempu. Ale bacha, bude jich jen 500, takže kdo dřív přijde, znáte to… Parkovací karta je zdarma, ale koupit si ji můžeš jen současně se vstupenkou. Je to logický, někdo tu káru řídit musí. Samozřejmě se bavíme jen o amerikách.

 

Píšete, že těch parkovacích karet bude jen 500, takže když se rozhodnu přijet na poslední chvíli, tak budu muset zůstat stát venku? No tak na to vám kašlu, nenechám naleštěnou devětapadesátku Cadillaka někde mezi Fábiema, aby mi to ňákej řepák tak akorát vodřel.

Klídek, přesně pro tyhle případy máme schovanejch 50 divokejch karet. Káry, který si to zasloužej a přijedou na blind, dostanou parkovací kartu do areálu při vstupu od pořadatelů. 550 amerik je prostě strop, víc ten kemp nepobere, aby to bylo na pohodu. Vzpomeňte si na ten masakr na posledním LCW, kdy tam bylo přes 700 aut, to fakt nejde. Pro us cars, který se už do areálu nevejdou, bude připravený extra parkoviště na louce hned vedle areálu a civilové se škodovkama budou stát úplně jinde, jukněte na mapu.

 

Nějak mi nejsou jasný ty motorky. S Yamahou Wildstar budu moct dovnitř nebo budu muset stát za plotem někde na louce?

Z motorek dostanou parkovací kartu do areálu samozřejmě americký značky, takže harleye a indiany, a protože těch mašin nečekáme zas až takový množství a jelikož tolik místa zas nezaberou, dovnitř budeš moct i s japonským nebo evropským cruiserem, chopperem nebo klasikem. Takže Wildstar v poho, stejně jako třeba Triumph Boneville nebo stará Foura od Hondy. Kelímkáři, enduristi atd. sorry.

Více informací najdete na stránce FAQ aneb dotazy a odpovědi.

Kontakt

Program a média:

Martin Pešek
+420 602 622 400
martin.pesek@radiodixie.cz

Partneři, stánkový prodej, technické zajištění:

Pavel Majer
+420 777 771 731
pamako@volny.cz