Kdy bude další Konopáč? Jak objednat ubytko, vstupenky a parkování? Jakej je program? Čtěte a dozvíte se vše podstatné o druhém ročníku Dixie On The Road. Další info bude průběžně následovat.

Tak co, chlapi, bude druhej ročník Konopáče? A kdy teda?

Samozřejmě že bude. 2.ročník vidláckýho mejdanu Dixie On The Road bude poslední květnovej víkend, tj. 29.-31.5.2020. Trochu jsme s tím termínem vekslovali a tady bych chtěl moc poděkovat klukům pořádajícím Hillbillies Party kousek vedle ve Břehách u Přelouče, že se kvůli nám posunuli o týden dopředu. Takže se budeme křížit s pražskejma Legendama akorát. To skousnem.

Kdy bude spuštěnej prodej vstupenek?

Žádnej předprodej vstupenek nebude. Lístky budou stát jednotně 290 Kč bez ohledu na to, jestli přijedete v pátek, v sobotu nebo třeba ve středu. Děti do 15 let, invalidi atd. to maj grátis. Prostě si lístek koupíte na bráně, dostanete pásku na ruku a po ftákách.

Marně hledám možnost zajistit si ubytování v chatce, nejlíp v tý samý jako vždycky. Kde to najdu?

Nikde. Loni jsme to zbytečně překombinovali, letos to bude zase úplně primitivní. Celý ubytko řeší přímo kemp. Takže si zavolejte přímo do Autokempu Konopáč nebo jim napište maila a domluvte se s nima napřímo. Ceny budou plus minus stejný jako vždycky, podle typu chatky či pokoje od pětikila do dvou litrů a fous na celej víkend. Telefon na kemp je +420 469 695 117 nebo +420 602 371 768, mail je konopac@konopac-hm.cz a webovky http://www.konopac-hm.cz/

Jak to bude s vjezdem aut do kempu? Budete zase mít ty parkovací karty pro ameriky?

Na první ročník přijelo kolem 350 americkejch kár, takže i kdyby letos jich dorazilo jednou tolik, tak se na Konopáč v pohodě vejdeme. Takže žádný parkovací karty nebudou. A pokud by se nějakým řízením osudu lidi zbláznili a dorazilo víc amerik, než se do areálu kempu vejde, tak je budeme stavět holt hned vedle na tu louku přes silnici na jen pro ně vyhrazený parkoviště. Motorky neřešíme, ty se vždycky někam vejdou.

S jiným autem než s amerikou mě do kempu asi nepustíte?

Bohužel, je to sraz us cars & bikes, takže ne. Pro klasický starý káry, ať už je to jaguár nebo třeba šestsetrojka, bude sloužit speciální parkoviště hned vedle kempu na tý louce přes silnici.

Můžu přijet na japonským chopperu a nechat ho vevnitř?

Motorek zas až tolik nečekáme a místa moc nezaberou, takže jo, klidně. To samý platí i pro další klasický motocykly. Ale endura a kelímky fakt maj smůlu.

Můžu si vevnitř v kempu postavit stan vedle auta? A pokud jo, kolik to bude stát?

Samozřejmě, postav si tam, co chceš, pokud možno tak, abys ale nezabíral zbytečně moc místa, ať se tam vejdou další auťáky. Za stany se nic neplatí.

Platí se nějaký vlezný za auto?

Ne, nic takovýho, Co člověk, to vstupenka, za auta a motorky se nic dalšího neplatí.

Můžu vjet dovnitř s evropským karavanem zapřaženým za americkým autem?

Jasně, no problém. Ale ne, že to zapřáhneš za nějakýho korejskýho ševroleta…

Budou zase zápasy holek v bahně jako loni? To byla ukrutná prdel!

Sorry, nebudou. Každej rok to chceme mít trochu jiný. Ale nějaký show s holkama tam budou stoprocentně. Nechte se překvapit.

Loni mi tam chyběl nějakej dětskej koutek nebo tak něco, bude letos?

Hele lidi, tohle je vidláckej mejdan, ne nějakej rodinnej festival. Na skákací hrady tam fakt není místo. Vo svý děti se musíte postarat sami. Budou mít voči navrch hlavy, to vám garantuju, a nějakej hrad jim chybět nebude.

Už je nějakej program zveřejněnej? Hlavně kapely by mě zajímaly.

Ještě to nemáme všechno potvrzený, ale v pátek večer bude hrát Míša Leicht, tentokrát sólově s elektrickou kytarou, v sobotu bude na hlavním podiu řádit plzeňskej Big Boy Band, určitě některá ze southern-rockovejch kapel, nějaká rockabilly parta a hlavní hvězda Dixie On The Road – Ivan Mládek s Banjo Bandem. Ten by měl hrát v sobotu, nejspíš kolem sedmý večer. Plus nějaký to překvápko. Přesnej program budeme postupně zveřejňovat na webu, fejkbuku a bude pak přímo v kempu viset na několika místech, ne jako loni, že nikdo nevěděl, kdy a kde co bude.

Slyšel jsem, že bude na Konopáči nějaká bitva. Doufám, že v sobotu a ne v pátek.

Přesně tak, bitva bude. V sobotu odpoledne na louce vedle kempu proběhne rekonstrukce jedný z bitev americký války Severu proti Jihu. Čekáme několik desítek uniformovanejch účastníků včetně dělostřelectva plus nějaké ty dobové civilisty, stejně jako loni bude přímo v kempu velký vojenský ležení jednotek Konfederace i Unie, takže si budete moct všechno pořádně vosahat, prohlídnout a pokecat s vojskem. Až přijdete domů, budete možná cejtit černým střelným prachem…

Ty tribuny před podiem byly skvělej nápad, budou zase letos?

Jasně, to se vyloženě vosvědčilo, takže tribuny stopro budou.

Jaký auto bude letos v tombole?

Zatím to vypadá, že žádný. Jste se nějak rozmlsali loni, koukám. Ale jednáme ještě s nějakejma sponzorama, tak uvidíme, jestli z nich něco vypadne, aut máme připravenejch hned několik kdyžtak.

Chtěl bych si na vaší akci pronajmout místo na stánek a něco tam prodávat nebo prezentovat. Co to stojí a s kým se mám domluvit na podrobnostech?

Kontaktní osoba přes stánkovej prodej a prostor pro partnery je Pavel Majer. Volejte 777 771 731 nebo pište na pavel.majer@radiodixie.cz